Direkt zum Inhalt

Neoterapi Psikoloji & Rezonans & Tomatis Merkezi

Neoterapi Psikoloji & Rezonans & Tomatis Merkezi

Beschreiben Sie Ihr Institut

Neoterapi Psikoloji & Rezonans & Tomatis Merkezi

Tomatis & Rezonans & Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Zertifizierte Tomatis®-Trainer/Therapeuten

 • Yasemin
  KUTLU VARAN
 • Beyhan
  Perim Seçmen
 • Frau. Yasemin KUTLU VARAN

  Consultant (Stufe 3)

  Berufsbezeichnung
  Psychologist
  Fachgebiet
  Aufmerksamkeit, Lernen, Sprechen und Sprache, Emotionsregulation, Autismus-Spektrum-Störungen, Fremdsprachen
  Profil
  Kinder, Jugendliche, Erwachsene
  Sprachen
  Türkisch
 • Frau. Beyhan Perim Seçmen

  Trainer (Stufe 1)

  Berufsbezeichnung
  Uzman Klinik ve Sağlık Psikologu
  Fachgebiet
  Aufmerksamkeit, Lernen, Emotionsregulation, Motorik und Koordination, Fremdsprachen
  Profil
  Kinder, Jugendliche, Erwachsene, Senioren
  Sprachen
  Englisch, Türkisch
  Erfahrung

  Uzman Klinik Psikolog Beyhan Perim Seçmen,  Amerika ’nın Connecticut eyaletinde lise eğitimini tamamladıktan sonra İngiltere’de bulunan Cambridge Ruskin International College ‘da College Level psikoloji eğitimine baş̧lamış̧tır. College Level eğitimini baş̧arıyla tamamladıktan sonra Cambridge ARU da British Psychological Society ‘in akretid ettiği Psikoloji eğitimine başlamış, ve bu eğitimi yüksek ikincilik onur nişanı ile bitirmiştir. Perim Seçmen in psikoloji eğitiminin son yıllında hazırladığı araştırma (tez) çalışması’nın danışmanlığını Cambridge ve Oxford üniversitelerinden mezun olan Dr Sarah Kuppen yapmıştır.

  Klinik Psikoloji ve Sağlık psikolojisi uzmanlık eğitimine Chancellor’ı Anne, Princess Royal’ın olduğu University of London da başlamış, ve Merit onur derecesi ile tamamlamıştır. Uzmanlık araştırma projesinin danışmanlığı Dr Andrew Cooper tarafından yapılmıştır. Klinik psikoloji eğitimi süresince kraliyetin en köklü hastanelerinden olan ve Londra da bulunan St.George’s Hastanesi’nin’ neurorehab inpatient servisin de multidisipliner bir takımın parçası olarak Stroke ve Brain İnjury hastaları ile çalışmış ve her hafta gol odaklı terapiler düzenlemiştir. St George’s hastanesinde gösterdiği performanstan ötürü Queen Mary’s hastanesi outpatient servisine transfer olup, multidisipliner bir takımın parçası olarak Brain İnjury ve Stroke hastaları ile çalışmalarına bu hastane bünyesinde devam etmiştir. St. George’s ve Queen Mary’s hastanelerinin bünyesinde çalışırken Psychotherapy, İnitial Assessments, Behavioral Activity seansları, insight Raising, ve Neurocognitive testlerler gibi bir çok alanda neurorehab hastalarına hizmet verip, aynı zamanda neuropsikiyatrlar ile seanslara girmiştir.

  Bu deneyimlerine ek olarak Uluslararası olarak Bucharest’de düzenlenen ve Valeri Gas‘ın eğitmeni olduğu Tomatis metodu eğitimlerine katılıp, Tomatis Level 1 uzmanı olmuş̧tur. MEB ve YÖK onaylı Aile ve Evlilik Danışmanlığı yapmaktadır. Beyhan Perim Seçmen British Psychological Society ve American Psychological Association ın üyesidir. 

  Kendisi Türkiye’de yaşayan yabancılar ile İngilizce psikolojik seanslar gerçekleştirmektedir. İngilterede bulunan danışanları ile online olarak seanslarına devam etmektedir. Beyhan Perim Seçmen Sinirbilimi Doktorası yapmaktadır.  

  Çoğunlukla çalıştığı alanlar; Aile içi çatışma ve sorunlar, Çiftler, Depresyon, Anksiyete, Dikkat dağınıklığı, Algıyı Artırma, Odaklanma ve Konsantrasyon Sorunları, Gelişimsel bozukluklar, Sınav Kaygısı, Stres Yönetimi, Beyin Hasarı ve Stroke (inme) sonrası oluşan bilişsel hasarlar için psikolojik destek.

  Klinik Psikolog Beyhan Perim SEÇMEN “NEO TERAPİ MERKEZİ” nin kurucu ortağıdır ve düzenli olarak İstanbul ve Adana’da seanslar düzenlemektedir.  

   

   

  http://perimsecmen.com/

  E- mail: perimsecmen@gmail.com

  Telefon: 507 564 43 23

  WhatsApp : +44 7460215788

  Facebook: https://www.facebook.com/beyhanperim.secmen

  Instagram: https://www.instagram.com/beyhanperimsecmen/

  Linkedin: https://www.linkedin.com/in/beyhan-perim-secmen-5865b172/

Kontakt

Neoterapi Psikoloji & Rezonans & Tomatis Merkezi

Consultant (Stufe 3)

ISTANBUL: Bağdat Caddesi. Yonca Apt. No: 504 K.3 D.7, 34744 Kadıköy/İstanbul ADANA: Bülent Angın Blv. 68054 sk. Mehmet Coşanay apt. Kat 7 No 7- Seyhan ADANA Baraj yolu 6,5 durak Saray 1 ekmek fırını üstü
34744 ISTANBUL
Türkei

Telefonnummer anzeigen

Telefonnummer : +90 507 564 43 23

JETZT STARTEN